Zajímá Vás péče o prodloužené vlasy?      stáhněte si.

Naše vlasy používané k prodloužení

Prodloužené vlasy musí perfektně splynout s vlasy Vašimi a to lze docílit pouze v případě, že na prodloužení jsou použity vlasy nejpodobnější vlasům Vašim nejen odstínem, ale hlavně strukturou a jemností.

Celosvětově platí, že za nejkvalitnější vlasy jsou považovány vlasy středoevropské, nejlépe panenské – tzn. vlasy nebarvené a nijak chemicky ošetřené. Jsou to vlasy velmi jemné, pružné. Jejich cena je sice vyšší, ale životnost těchto vlasů je minimálně 2-3 roky, někdy i déle.

O něco levnější variantou jsou vlasy pocházející z oblasti Kazachstánu. I tyto vlasy se vyznačují dlouhou životností a pevností. Kazašské vlasy jsou vhodné pro tmavovlásky a ženy, které mají vlastní vlasy pevné, hrubší struktury. Tento typ vlasů nedoporučujeme klientkám s příliš jemnými a řídkými vlasy, kazašské vlasy jsou pro tento typ vlasů příliš těžké. Také kazašské vlasy nakupujeme pouze panenské.

Díky vysoké kvalitě námi používaných vlasů , nemusíte na prodloužené vlasy používat drahé přípravky určené na prodloužené vlasy. Jediné, co musíte chránit jsou spoje, pomocí kterých drží prodloužené prameny s Vašimi vlasy. Jak správně pečovat o prodloužené vlasy najdete v článku Péče o prodloužené vlasy.

© 2010 studioprodluzovanivlasu.cz code & design by Martin Morawiec
Ověřit CSS! Ověřit XHTML Administrace